Házasság heti rendezvények Székesfehérváron

2012. február 11. szombat Szent István Művelődési Ház

- 10 óra Dr. Pál Ferenc atya, egyetemi tanár előadása A függőségtől az intimitásig – Vágy, élmény, kapcsolat címmel

- Forró Cappucino koncert

- ebéd szünet (tea, kávé, szendvics a helyszínen)

- 14 óra Dr. Papp Miklós atya, egyetemi tanár előadása Az élet kezdetére vonatkozó bioetikai kutatások címmel

- 15.30 óra Süveges Gergő előadása Hivatások és konfliktusok címmel

- 17 óra Spányi Antal megyéspüspök vezetésével családok gyertyás, imádságos menete az Országalmához  (itt tanúságtételek, énekek, Püspök atya beszéde és áldása lesz, kb 20-25 perc, gyertyát adunk)

2012. február 15 szerda Szent István Művelődési Ház

- 18 óra Bíró László családreferens püspök előadása Család, Ünnep, Munka címmel

A programok alatt mindkét napon gyerekfoglalkoztatás  lesz, korosztályok szerint. Nyugodtan hozhatják a családok felsős általános iskolás gyerekeiket is, reméljük nekik is megfelelő program lesz (csocsó, tánctanulás, filmvetítés stb.) A szombati napra kimondottan várjuk már a középiskolás fiatalokat is. Pál Ferenc és Papp Miklós atyák előadása már nekik is szól, és persze jegyeseknek, fiatal házasoknak. Papp Miklós atya előadása a gyerekvállalásról, a családtervezésről, az egyház által elfogadott meddőség kezelési lehetőségekről is szól, ami sajnos egyre több házaspárt érint.

Egyházmegyei Családpasztorációs Iroda

A plakátot IDE kattintva lehet letölteni.