Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Karitászos vacsora

 

A bicskei katolikus egyházközség karitász csoportja szerény, de bensőséges vendégséget, vacsorát rendezett tagjai és szimpatizáns segítői részére 2012. január 27-én, a plébánián. Varga Imre plébános ez alkalommal is megköszönte az egyházközség nevében, hogy az önkéntesek egész évben sokat fáradoznak a rászorultakért. Kiemelte, hogy az egyházmegyénkben most meghirdetett "Új evangelizáció évé"-ben valóban megújult erővel kell küzdeni a szegénység és az éhezés ellen minden rászoruló javára, hiszen ezzel tudjuk leghitelesebben közvetíteni az evangéliumi szeretetet. Sági Ferencné, a helyi karitász vezetője egy szép verssel fogadta a vacsorán részt vevőket, és már a következő tennivalókról tájékoztatta a tagságot. Elfoglaltságuk miatt - sajnos - néhányan nem tudtak eljönni, de az ő nevükben is hálát adtunk Istennek, hogy az ő munkatársai lehetünk a bajban levők szolgálatában.

Buzdítjuk a fiatalokat, hogy minél többen jelentkezzenek a karitász csoportba, és legyenek részesei annak a sokszor hálátlan, de az Úr által lelkiekben bőségesen megjutalmazott munkának, amit az egyházközség ezen tagjai napról napra önfeláldozóan végeznek.

Az összejövetelről készült további fényképek megtekinthetőek honlapunk Galériájában.


scroll back to top