Karitászos vacsora

A bicskei katolikus egyházközség karitász csoportja szerény, de bensőséges vendégséget, vacsorát rendezett tagjai és szimpatizáns segítői részére 2012. január 27-én, a plébánián. Varga Imre plébános ez alkalommal is megköszönte az egyházközség nevében, hogy az önkéntesek egész évben sokat fáradoznak a rászorultakért. Kiemelte, hogy az egyházmegyénkben most meghirdetett "Új evangelizáció évé"-ben valóban megújult erővel kell küzdeni a szegénység és az éhezés ellen minden rászoruló javára, hiszen ezzel tudjuk leghitelesebben közvetíteni az evangéliumi szeretetet. Sági Ferencné, a helyi karitász vezetője egy szép verssel fogadta a vacsorán részt vevőket, és már a következő tennivalókról tájékoztatta a tagságot. Elfoglaltságuk miatt - sajnos - néhányan nem tudtak eljönni, de az ő nevükben is hálát adtunk Istennek, hogy az ő munkatársai lehetünk a bajban levők szolgálatában.

Buzdítjuk a fiatalokat, hogy minél többen jelentkezzenek a karitász csoportba, és legyenek részesei annak a sokszor hálátlan, de az Úr által lelkiekben bőségesen megjutalmazott munkának, amit az egyházközség ezen tagjai napról napra önfeláldozóan végeznek.

Az összejövetelről készült további fényképek megtekinthetőek honlapunk Galériájában.