Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player ModuleAz egész napos program nagyon színes volt, különböző tanítások miatt is, melyeket neves atyák tartottak. Az Adoremus együttes biztosította a zenei áhítatot.

A nap fénypontja a délutáni szentségimádás, amit Kemenes Gábor atya vezetett, és az esti hálaadó szentmise, melynek főcelebránsa Alberto Bottari de Castello érsek, apostoli nuncius atya volt. Szentmise végén az egyházmegyék küldöttei átvették a küldetés lángját. A mi egyházmegyénk küldötte Horváth József atya volt, aki a bodajki plébánián szolgál!

Hazafelé a buszon Budapestig volt egy vendég utastársunk, Erdős Zita, aki a déli imádságot vezette. Együtt voltunk Krakkóban az Irgalmasság Kongresszusán is. Az általa fordított Bárka-éneket elénekeltük hazafelé, a jelenlévők nagy örömére!

Nagyon szép és tartalmas nap után este tíz óra körül érkeztünk Bicskére.

Istennek legyen hála! Jézusom Bízom benned.

 

„Érted jöttem a menyből a földre.

Érted engedtem, hogy felfeszítsenek a keresztre.

Érted hagytam lándzsával megnyitni

Szentséges szívemet.

Ezzel megnyílt számodra az irgalmasság forrása.

Jöjj és meríts a bizalom edényével ebből a forrásból.

…add nekem minden szükséged és nyomorúságod,

S betöltelek kincseimmel.”

Szent Fausztina Napló 1485

Sági Ferencné
scroll back to top