Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Habsburg-Lotharingiai Mihály főherceg 70 éves


Habsburg-Lotharingiai Mihály főherceg úr őfensége pünkösd napján ünnepelte 70. születésnapját Alcsúton.

Volt kastélyuk kápolnájába gyűltek össze - szerte a világban élő - családtagjai (több, mint 60 fő) és a helyi római katolikus egyházközség hívei, hogy közösen ünnepljük meg a Szentlélek eljövetelét, és kérjük Isten áldását őfenségére, családjára és a község népére, akik mindvégig - a nehéz időkben is - nagy szeretettel vették körü a főherceg urat és az uralkodóház jeles tagjait.

Szívesen tesszük közzé a szentmisén készült hangfelvételt.

Az alábbi fotókat H. Kolláth Mária bocsátotta rendelkezésünkre.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

 

 

scroll back to top