Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module



 

A szakmai zsűri által legjobbnak ítélt pályaművek:

Óvodások közül: Éhmann Anna Vilma
Alsó tagozatosok közül:  Baku Csaba Tarjányi Luca Ilyés Borbála
Felső tagozatosok közül:  Sulyok Anna Szabadhegy Klára Vincze Borbála
Felnőttek közül:  Akli Eszter

 

A zsűri különdíját kapták:

Stéger Regina   és    Jármy Vince

 

 

A közönségtől legtöbb szavazatot kapott rajzok:

Óvodások közül:  Ilyés Ágota
Alsó tagozatosok közül:  Váradi Abigél
Felső tagozatosok közül:  Jármy Vince
Felnőttek közül:  Akli Eszter

 

A nyerteseknek gratulálunk. Aki szeretné majd elvinni a munkáját, a sekrestyében át tudja venni. A nyeremények is a sekrestyében átvehetők.

 

Imre atya

Íme az alkotások, most már a nevekkel együtt.

(Rákattinva kinagyíthatók.)

 

1 2 3 
 Zink Ladiszla Eszter óvodás  Kuti Máriusz és Gál Patrícia óvodás  Éhmann Anna Vilma óvodás
 4  5  ov6
 Budai Vivien óvodás  Ilyés Ágota óvodás  Juhász-Nagy Ernesztina óvodás
 a1-3  a2-4  a3-2
 Erdei Zsófia 3. oszt.  Tóth Krisztián 4.oszt.  Metzger András 2. oszt.
 a4-4  a5-4  a6-4
 Behunszki Dóra 4. oszt.  Kecskés Levente 4. oszt.  Rácz Abija 4. oszt.
 a7-4  a8-3a  a8-3b
 Rácz Priszcilla 4. oszt.  Kun Gergely László 3. oszt. (1)  Kun Gergely László 3. oszt. (2)
 a9-1  a10-1  a11-1
 Ilyés Borbála 2. oszt.  Ódor Erik 1. oszt.  Hodozsó Balázs 1. oszt.
 a12-1  a13-1  a14-1
 Tarjáni Luca 1. oszt.  Horváth Petra 1. oszt.  Vereb Gergő 1. oszt.
 a15-1  a16-1  a17-1
 Kozma Eszter 1. oszt.  Szabó Luca 1. oszt.  Balku Csaba 1. oszt.
 a18-1  a19-1  a20-1
 Tenyei Tóth Botond 1. oszt.  Hörcsik Emese 1. oszt.  Ódor Erik 1. oszt.
 a21-1  a22-1  a23-1
 Kállay Erzsébet 1. oszt.  Hodozsó Balázs 1. oszt.  Zink Emese Kinga 1. oszt.
 a24-1  a25-1  a26-1
 Zink Emese Kinga 1. oszt.  Zink Emese Kinga 1. oszt.  Zink Emese Kinga 1. oszt.
 a27-3  a28-3  a29-3
 Szelman Kinga 3. oszt.  Lakatos Anna 3. oszt.  Kovács-Makai Borka 3. oszt.
 a30-3  a31-3  a32-3
 Váradi Abigél 3. oszt.  Tessely Anna 3. oszt.  Ilyés Teréz 3. oszt.
 a33-3  a34-3  a35-3
 Ballai Zsófia 3. oszt.  Bónus Angéla 3. oszt.  Kállay Blanka 3. oszt.
 a36-3  a37-3  a38-2
 Ódor Lili 3. oszt.  Balku Édua 3. oszt.  Balogh Emese 3. oszt. 
 a39-2  a40-2  a41-2
 Gál Gréta 2. oszt.  Szabó Áron 2. oszt.  Suszter Donát 2. oszt.
 a42-2  a43-2  a44-2
 Pozsgai Nikoletta 2. oszt.  Molnár Maja 2. oszt.  Mayer Adél 2. oszt.
 a45-2  f1-8  f2-7
 Máté Henrietta 2. oszt.  Stéger Regina 8. oszt.  Nitti Fédra 7. oszt.
 f3-5  f4-5  f5-5
 Vincze Borbála 5. oszt.  Poczik Petra 5. oszt. Tulipán Zsombor 5. oszt.
 f6-5  f7-5  f8-5
 Jármy Vince 5. oszt.  Tenyei Tóth Kristóf 5. oszt.  Vezsenyi Bagoly Takács Péter 5. o.
 f9-7  f10-5  f11-5
 Szakács Anikó 7. oszt.  Komjáthy Katinka 5. oszt.  Nagy Péter 5. oszt.
 f12-8  f13-5  f14-7
 Sikabonyi Anna 8. oszt.  Balogh Levente 5. oszt.  Papp Krisztina 7. oszt.
 f15-7  f16-7  f17-5
 Schweigert Panna 7. oszt.  Tóth Nikoletta 7. oszt.  Tóth Károly 5. oszt.
 f18-7  f19-5  f20-5
 Szabadhegy Klára 7. oszt.  Jármy Vince 5. oszt.  Erdei Johanna 5. oszt.
 f21-8  fn1  fn2
 Sulyok Anna 8. oszt.  Szigeti Noémi Johanna  Szigeti Noémi Johanna
 fn3  fn4  fn5
 Akli Eszter  Akli Eszter  Herczog Gyuláné
 fn6  fn7

KÖSZÖNJÜK

A VERSENYBEN VALÓ

RÉSZVÉTELT,

ÉS MINDENKINEK

GRATULÁLUNK!

 Takács Zita  Takács Zita

 

 

 

 

scroll back to top