Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


A temetőre koncentráltak a cserkészek

 

Ebben az évben a temetőben jelentkező legfontosabb, és általuk elvégezhető munkákra startoltak a bicskei cserkészek.

 

A kápolna rendbetétele már tavaly is be volt táblázva, de a padláson felgyülemlett, szinte kezelhetetlen mennyíségű "végtermék" miatt akkor nem lehetett befejezni. Ez most, a "72 óra kompromisszumok nélkül" országos akció keretében pótolták. Emellett elkezdték a temetőnkben levő katonasírok "rehabilitációját" is, amelynek befejezésére - a vegetációs időszakot figyelembe véve - csak a tavasz folyamán kerül sor.

Akik az akcióban részt vettek:

Pap Dóra, Erdei Johanna, Erdei Zsófia, Schatz Abigél, Ballai Zsófia, Ádám Gréta, Ádám Lilla, Müller Martin, Szabó Attila, Határvölgyi Dániel, Erős Patrik, Tulipán Zsombor, Tulipán Örs, Szentirmai Kornél, Földesi Eszter, Vincze Zoltán, Takács Zita, Takács Levente, Takács Roland, Száv József, Vida Bernadett, Balázs Magdolna, Nagy István

 

További képek a galériában vannak.

 

 

scroll back to top