Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Egyházmegyei ki mit tud

 

 

egyhzmegyei kimittud2 small

Napjainkban egymást érik a kereskedelmi televíziókban sugárzott különböző tehetségkutató versenyek, amelyeknek döntő többsége azonban nem az EMBER-ről, nem a TEHETSÉG-ről szól, hanem az üzletről. A hitből fakadó, szeretettel átadott, közzétett művészi értékek alig-alig jutnak el hozzánk. Pedig ezekre a ma emberének nagyon nagy szüksége volna.

Ezt felismerve hirdeti meg az Egyházmegyei Szent István Művelődési Ház a Hit Évében az I. Egyházmegyei „Ki mit tud?”-ot. Egy olyan versenyt, amelynek középpontjában az Istentől kapott tehetség áll.

 

Kattints IDE. Oda visz, ahol pontosan el tudod olvasni a feltételeket.


scroll back to top