Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


 A kommunizmus ma is köztünk él 

 A kommunizmus áldozatainak emléknapján

 

Az Alkotmánybíróság néhány napja meghozott határozatában megállapította, hogy az önkényuralmi jelképek használatát tiltó büntetőtörvényi tényállás sérti a jogbiztonság követelményét, és ezzel összefüggésben a véleménynyilvánítás szabadságát. Az alaptörvény-ellenes rendelkezést az Alkotmánybíróság 2013. április 30-i hatállyal megsemmisítette.

Ez egyenes folytatása annak az összehangolt támadásnak, ami hazánk megújulását igyekszik gátolni. Már nem kell a jogot sem kijátszani. De vajon elég erős-e már a nép, hogy a kommunizmus emlékét is eltörölje Mária Országából? Mert a vörös csillag, a horogkereszt és a sarló-kalapács bűn volt a világ, a nemzet és a kereszténység ellen.

 

 

scroll back to top