Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Szolgálat Erdélyben


Sági Ferencné karitászvezető beszámolója az Erdélyben végzett szolgálatáról,

ami egy csere-szolgálat volt. Egyházmegyénkből két karitász-munkatársnak adatott meg a lehetőség, hogy több héten keresztül a Székelyföldön ismerkedjen az ottani helyzettel, és teljesítsen szolgálatot. Ugyanakkor onnan is két személy érkezett a mi egyházmegyénkbe hasonló céllal.

 

"...Első hetünk utolsó munkanapján még egy előrehaladott beteggel beszélgettem. Bemutatkozásom után Tv-t néztünk, majd az ágyból az ablakon át madarakat a fán, és a ház sarkán látható jelenet után kezdtünk beszélgetni. Nem akartam kifárasztani Anikót, ezért nem maradtam egy óránál tovább az ágya mellett. Sok mindenről beszélgettünk, majd megajándékoztam az Irgalmas Jézus ikonképével, kívántam sok erőt és minden jót. Szomorú lett, nem tud nekem adni semmit, mondta. De igen, feleltem, a mosolyát. Készítettem róla egy képet, és megmutattam neki. Nekem ajándékozta!..."


Kérjük, olvassa el a teljes beszámolót!

Majd tekintse meg a sok-sok fényképet!scroll back to top