Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


 

IMRESSZUM

 

Státusz:

A Bicskei (Alcsúti-, Felcsúti-, Csabdi-, Óbarki-, Vasztélyi-, Szárligeti-) Római Katolikus Egyházközség hivatalos honlapja

 

Domain név tulajdonos:

Bicskei Római Katolikus Egyházközség és Plébániahivatal

Cím: 2060 Bicske, Hősök tere 1.
Levélcím: 2060 Bicske, Hősök tere 1.
Telefon: 06-22-350751
E-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.


Honlap felelős szerkesztője:

Varga Imre címzetes esperes, plébános


Technikai problémák:

Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.


A honlapot készítette:

Varga Imre


A honlap célja:

Bicske Főplébánia és a hozzá tartozó társplébániák életéről való hiteles és hivatalos tájékoztatás. Honlapunkon megjelenő hírek, cikkek és írások tekintetében és mennyiségében nem teszünk különbséget az egyes egyházközségek között. A tapasztalható arányosság vagy aránytalanság csupán az egyes egyházközségek ezirányú aktivitásán múlik. Honlapunk - ahogy azt az alapításánál is jeleztük - Bicske, Felcsút, Alcsútdoboz, Csabdi, Szárliget, Óbarok és Vasztélypuszta római katolikus egyházközségeinek közös honlapja. (Bicske csupán a központi plébánia szerepét tölti be, de nem helyettesíti a többi egyházközséget.) Bárki küldhet be tudósításokat, információkat, írásokat, fényképeket és videókat a helyben lezajlott eseményekről.

scroll back to top