Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Úrnapi elsőáldozás Bicskén

 

Június 2-án 30 gyermek és felnőtt járult az első szentáldozáshoz a bicskei templomban. Mindez Úrnapján volt, az amúgy is emelkedett, ünnepi hangulatban, amikor a szentmise után körmenetben ünnepeltük az Oltáriszentséget.

Hála Istennek az idő is jó volt, bár féltünk egy kicsit, hogy esni fog az eső.

(Az előző esti szentmisén – kicsit tréfásan – mondtam is a híveknek, hogy imádkozzunk azért, hogy az időjárással kapcsolatban másnap ’legyen meg az Úr akarata’, de azért a mienket is vegye figyelemben, hogy lehetőleg ne essen. Ehhez képest másnap nemcsak nem esett az eső, hanem hétágra sütött a Nap. Megint megállapíthattuk, hogy Isten túlteljesítette vágyainkat.)

Elsőáldozóink az ünnepi szentmise és körmenet után szeretetvendégségen vettek részt a plébánián.


A fényképeket megtekinthetik a Galériában.


Aki szeretné CD-lemezen megkapni a fényképeket, amelyekből esetleg még papírképeket is készíttethet, íratkozzon fel az iskolában vagy a plébánián 600 Ft jelképes adomány befizetésével.

 

scroll back to top