Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Karitászos lelkigyakorlat Vérteskozmán

 

2013. október 11- és 12-én a bicskei katolikus egyházközség karitász-csoportjának tagjai kétnapos lelkigyakorlaton vettek részt a székesfehérvári egyházmegye Szent Kozma és Damján vendégházában Vérteskozmán. 13-an voltunk. Sajnos nem tudott mindenki eljönni. Úgy érzem, hogy lelkiekben gazdagodva és a jövő feladataira kellőképpen felvértezve térhettünk haza. A lelkigyakorlaton előadások, együttgondolkodási alkalmak, szentségimádások váltották egymást. Minkét nap csúcspontja a közös szentmise volt. Levezetésként elzarándokoltunk a község melletti erdőben levő Szent Vendel emlékhelyhez is. A csodálatos, őszbe hajló természet, emellett a szép időjárás is segített bennünket a lelki elmélyülésben.

Imre atya

A lelkigyakorlaton készült fényképeket a galériában tekinthetik meg.

 

scroll back to top