Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


A Bicskei Szent László Iskola tornatermének megáldása

 

2013. október 18-án 14 órakor kezdődött az az ünnepség, amelynek keretében Spányi Antal megyéspüspök atya, mint a katolius iskolánk fenntartójának (Egyházmegyei Hivatal) vezetője, elvégezte az újonnan megépült tornacsarnok és hozzá kapcsolódó szaktantermek megáldását. Az ünnepséget megtisztelte, és beszédet mondott Dr. Hoffmann Rózsa köznevelésért felelős államtitkár, valamint sok prominens személy Bicskéről és szerte az országból.

A szép és bíztató beszédek között a "szentlászlósok" remek szavalatait, dalait, sőt művészi tornabemutatóját is látthatták a vendégek. Az eseményt kötetlen beszélgetéssel egybekötött állófogadás zárta.


H.-né Kolláth Mária fotóit a galériában tekinthetik meg az érdeklődők.

 

 

scroll back to top