Jótékonysági koncert a templom tatarozására

Kedves Olvasóink!

A bicskei katolikus templom külső felújítása nagy erőkkel folyik. Öröm ez a bicskeieknek és öröm az innen elszármazottaknak is.

Most már kezd kibontakozni az a szépség, amit megálmodtunk, hogy az Úr háza méltó esztétikumban álljon a város főterén, és hívogassa a leleki gyógyulásra várókat.

A beruházás teljes összege 59 millió forint. Ennek jelentős része rendelkezésünkre áll. Egyrészt az önkormányzat által gondozott állami pályázatból, másrészt a Székesfehérvári Egyházmegye által juttatott - a hívek által összeadott - támogatásból.

Ám ha nagyon szépet szeretnénk alkotni, akkor még hiányzik egy bizonyos összeg, amit ezzel a jótékonysági koncerttel szeretnénk összegyűjteni.

Mikozben szeretettel meghívunk mindenkit erre a kiemelkezdően színvonalas koncertre, ami 2013. november 23-án (szombaton) este 18.30-kor lesz a templomban, bizalommal várjuk a szíves adományokat is a megújuló templom javára.

A plakátot külön itt is megtekinteheti.

Varga Imre

plébános