Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


CSATAK - BICSKE


Ebben az esztendőben a Székesfehérvári Egyházmegye első Csatak-találkozóját Bicskén tartjuk meg. Az utóbbi években ezek az egyházmegyei családtalálkozók nagy népszerűségre tettek szert. A bicskei plébánia először ad helyet ennek a találkozónak, ami nagy öröm, de nagy felelősség is.

Szeretettel várjuk az egyházmegye valamennyi családját az eseményre, amely bővelkedni fog a legkülönfélébb, érdekes közös családi és külön gyermek- és felőtt programokban.

Fonotos dolog, hogy még a helybelieknek is jelentkezniük kell a találkozóra. A jelentkezés teszi lehetővé a programokban, játékokban való részvételt és az egész család számára bizotsított ingyenes ebédet.

A Csatak-találkozó programját itt tekinthetik meg.

Az online jelentkezési lapot itt találják.

Ha kíváncsi néhány korábbi találkozó hangulatára, akkor kattintson ide.

 

Azok a katolikus családok, akik egy tartalmas, szép és a nagyböjti felkészülésben is hasznos napot kívánnak eltölteni április 6-án, jelentkezzenek, és jöjjenek el Bicskére.

Mindenkit nagy szeretettel várunk.

Imre atya

 

scroll back to top