Szent  István ünepe egyházközségeinkben

Bicske

Az ünnepi szentmisét augusztus 20-án reggel 8 órakor tartjuk. Ezt követi a templom parkjában levő Szent István szobornál a város ünnepség, amelyen természetesen valamennyien részt veszünk.

Felcsút

Az ünnepi szentmise augusztus 20-án délelőtt 10 órakor lesz a katolikus templomban, ahova az egész község vezetőségét és lakosságát várjuk.

Alcsútdoboz

Az ünnepi szentmise augusztus 20-án délelőtt 11 órakor kezdődik az Alcsúti Arborétum kápolnájában az egész község részvételével és kapcsolódó programokkal.

Csabdi

Augusztus 20-án délelőtt fél 10-kor ünnepi igeliturgiában emlékezünk meg a jeles napról a csabdi templomban.

Szárliget

Augusztus 20-án délelőtt 11 órakor ünnepi igeliturgia lesz Szent István király tiszteletére a szárligeti templomban.