Írta: Varga Imre atya

2016. január 3. (karácsony utáni 2. vasárnap)

• Elsővasárnap lévén délután 3 órakor szentségimádás és rózsafüzér titokcsere lesz.
  • Január 6-a, Vízkereszt ünnepe (e héten szerdán) parancsolt ünnep. Államilag munkanap lévén este 6 órakor tartjuk a szentmisét.
  • Egyházközségünk karitász csoportja tudatja: A karitászházban január hónapban – szokás szerint – hétfőnként a  fogadóóra szünetel. Legközelebbi nyitva tartásunk február 1-én hétfőn a szokásos időben. Sürgős szükség esetén elérhetők vagyunk a plébánia hivatalán keresztül.
  • Hétköznapokon kedden és szerdán este 6 órakor, pénteken reggel 8 órakor vehetünk részt szentmisén.
  • Pénteken este 6 órakor felnőttek bibliaórája lesz a plébánián. Mindenkit szeretettel hívok.
  • Kérem, hogy január 31-ig jelentkezzenek a plébánián, vagy a plébánia elérhetőségein ügyfélfogadási időben azok a felnőttek (tehát nem iskolások), akik szeretnének megkeresztelkedni, elsőáldozáshoz vagy bérmálkozáshoz járulni ebben az esztendőben. Elérhetőségeinket és a további információkat megtalálják egyházközségünk (bicskeiplebania.hu) honlapján, illetve facebook oldalán.
  • Ugyancsak kérem, hogy január 31-ig jelentkezzenek azok a jegyespárok, akik ebben az esztendőben kívánnak egyházi házasságot kötni Bicskén, Szárligeten, Óbarkon, Vasztélyon, Csabdin, Felcsúton, Alcsúton (az arborétumot is beleértve) vagy Tabajdon. Az egyházi esküvővel kapcsolatos alapvető tudnivalókat ugyancsak megtalálják honlapunkon.