Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Írta: Varga Imre atya   

2016. január 3. (karácsony utáni 2. vasárnap)

  • Elsővasárnap lévén délután 3 órakor szentségimádás és rózsafüzér titokcsere lesz.
  • Január 6-a, Vízkereszt ünnepe (e héten szerdán) parancsolt ünnep. Államilag munkanap lévén este 6 órakor tartjuk a szentmisét.
  • Egyházközségünk karitász csoportja tudatja: A karitászházban január hónapban – szokás szerint – hétfőnként a  fogadóóra szünetel. Legközelebbi nyitva tartásunk február 1-én hétfőn a szokásos időben. Sürgős szükség esetén elérhetők vagyunk a plébánia hivatalán keresztül.
  • Hétköznapokon kedden és szerdán este 6 órakor, pénteken reggel 8 órakor vehetünk részt szentmisén.
  • Pénteken este 6 órakor felnőttek bibliaórája lesz a plébánián. Mindenkit szeretettel hívok.
  • Kérem, hogy január 31-ig jelentkezzenek a plébánián, vagy a plébánia elérhetőségein ügyfélfogadási időben azok a felnőttek (tehát nem iskolások), akik szeretnének megkeresztelkedni, elsőáldozáshoz vagy bérmálkozáshoz járulni ebben az esztendőben. Elérhetőségeinket és a további információkat megtalálják egyházközségünk (bicskeiplebania.hu) honlapján, illetve facebook oldalán.
  • Ugyancsak kérem, hogy január 31-ig jelentkezzenek azok a jegyespárok, akik ebben az esztendőben kívánnak egyházi házasságot kötni Bicskén, Szárligeten, Óbarkon, Vasztélyon, Csabdin, Felcsúton, Alcsúton (az arborétumot is beleértve) vagy Tabajdon. Az egyházi esküvővel kapcsolatos alapvető tudnivalókat ugyancsak megtalálják honlapunkon.
scroll back to top