Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Írta: Varga Imre atya   

2016. február 21. (nagyböjt 2. vasárnapja)

  • Kedden este fél 7-kor a lelkipásztori kisegítők gyűlését tartjuk a plébánián.
  • Szerdán este fél 7-kor megkezdjük a katekumenátusi felkészüléset az ebben az évben megkeresztelkedni, elsőáldozáshoz, illetve bérmálkozáshoz járulni szándékozó felnőttek számára.
  • Nagyböjt péntekjein – szokás szerint – este 6 órai kezdettel keresztúti ájtatosságot tartunk a templomban. Ezt mindig más egyházközségi csoport vezeti. A jövő heti keresztúti ájtatosság végzésére egyházközségünk rózsafüzért társulata jelentkezett.
  • Pénteken a Fülemüle házasközösség összejövetele lesz a plébánián a keresztúti ájtatosság után, kb. 18.30-kor, hogy ők is és én is részt tudjunk venni a keresztúti ájtatosságon. Az összejövetel ezzel együtt is fél 8-ig fog tartani.
  • Jövő szombaton este 6 órakor lesz a havi gitáros szentmise. Szeretettel várunk mindenkit, azokat különösképpen, akik szívesen dicsérik az ilyen stílusú énekekkel az Urat.
  • A lengyelországi zarándoklatra még lehet jelentkezni 76.880 Ft egyösszegű befizetésével szombatonként az esti szentmise előtt és után. Ebben benne van az utazás, reggelik, három vacsora és az utasbiztosítás is. Telefonos elérhetőség az üvegajtón levő hirdetésen van.
scroll back to top