Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Írta: Varga Imre atya   

2016. április 10. (húsvét 3. vasárnapja)

  • 2016.április 11-én, hétfőn közönségtalálkozóra várnak minden kedves rádióhallgatót és érdeklődőt a Katolikus Rádió munkatársai, 17 órakor a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házba. (Székesfehérvár, Liszt Ferenc u. 1.). A Délutáni találkozás műsorának vendége lesz Spányi Antal megyés püspök, akitől azt is megkérdezzük, milyen válaszokat ad az egyház az átlagemberek, a jelen világ kérdéseire.
  • Jövő héten 12-én, kedden este fél hétkor karitász megbeszélés lesz a plébánia közösségi helyiségében.
  • Ugyancsak kedden este – a szentmise után – a lelkipásztori kisegítők gyűlését tartjuk a plébánián.
  • Szerdán este fél 7-kor katekumenátus lesz.
  • Pénteken este 6 órakor a Bibliakör összejövetele lesz a plébánián.
  • Szentatyánk, Ferenc pápa április 24-én gyűjtést hirdetett meg az egész Egyházban az Ukrajnában élő emberek megsegítésére. Egyházmegyénk hagyományos gyűjtését (Húsvét 4. vasárnapján) a fentiek miatt az idén nem tartjuk meg.

 

scroll back to top