Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Írta: Varga Imre atya   

2016. április 24. (húsvét 5. vasárnapja)

 • Szerdán este fél 7-kor katekumenátus lesz.
 • Pénteken fél 5-kor értekezletet tartunk az elsőáldozásra készülő gyermekek szülei részére a plébánián. Mindenki megjelenésére feltétlenül számítunk.
 • Pénteken este 6 órakor a bibliakör összejövetele lesz a plébánián.
 • Április 30-án, szombaton 9-16 óráig kerül sor a 18. Katolikus Karizmatikus Találkozóra az Irgalmasság évében Alcsúton a sportcsarnokban. 11 órakor lesz a püspöki szentmise.
 • Május 1-én, jövő vasárnap szeretnénk templomunkban köszönteni az édesanyákat, akik a szentmise keretében külön áldásban is részesülnek. Emellett ezen a vasárnapon tartjuk a ministránsok napját is, ahol új ministránsokat is avatok, a régiek pedig megújítják fogadalmukat.
 • A jövő héten – szabadság miatt – csak csütörtökön és pénteken lesz ügyintézési lehetőség.
 • A márianosztrai ifjúsági zarándoklatra hívom fel a figyelmet, ami április 29. és május 1. között lesz. A kihelyezett plakátról lehet tájékozódni a részletekről. Vagy érdeklődni Szili Pétertől vagy Takács Zitától, akik részt vesznek a zarándoklaton.
 • Pályázati támogatással némi pénzösszeg állna rendelkezésünkre a háború alatt bombatalálatot kapott és az évtizedek alatt lepusztult állapotú plébániaépület megmentésének elkezdésére.
  De úgy szeretnénk nekikezdeni, hogy tudjuk, hogy nézett ki régen (a háború előtt) az épület. Sajnos ezidáig nem találtunk olyan fényképet, amiből ezt ki lehetne deríteni.
  Ezért kérem, ha valakinek van a birtokában olyan régi kép, amelyen látható a plébánia, felhasználásra bocsássa rendelkezésünkre. Nagyon nagy segítséget jelentene a régi városképet, látványt is elősegítő felújítási tervhez. Köszönjük szépen.
scroll back to top