Írta: Varga Imre atya

2016. május 22. (évközi 8. vasárnap - Szentháromság vasárnapja)

• Szerdán este fél 7-kor katekumenátus lesz.
  • Pénteken este 6 órakor a bibliakör összejövetelét tartjuk.
  • Május hónapban a litániát szombatonként a szentmise előtt imádkozzuk a templomban.
  • A jövő vasárnap Úrnapja lesz. A szentmise 9.30-kor fog kezdődni. Kérem, hogy már most gondoljunk az előkészületekre, főként a szabadtéri oltárok tekintetében.
  • Az elsőáldozási képek megtekinthetők és letölthetők a Bicskei katolikusok csoport facebook oldaláról.
  • Idén is lesz a plébániánk és társplébániáink általános iskolás korosztályának szervezve hittantábor, amire június közepéig lehet jelentkezni. A tábor 15 ezer forintba kerül, amiért egy hétig, augusztus első hetében gyönyörű környezetben kapnak a gyerekek szállást, ételt, izgalmas programokat. Jelentkezési lapokat a templomban, a padok közötti kisasztalon találnak.