Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Írta: Varga Imre atya   

2016. június 5. (évközi 10. vasárnap)

  • Szerdán este fél 7-kor katekumenátus lesz.
  • Pénteken este 6 órakor a bibliakör összejövetelét tartjuk.
  • Idén is lesz a plébániánk és társplébániáink általános iskolás korosztályának szervezett hittantábor, amire június közepéig lehet jelentkezni. A tábor 15 ezer forintba kerül, amiért egy hétig, augusztus első hetében gyönyörű környezetben kapnak a gyerekek szállást, ételt, izgalmas programokat. A táborra a plébánia pályázati pénzt kapott. Ezért tudjuk ilyen jutányosan megoldani. A programban szerepel: foci, méta, akadályverseny, számháború, KiMitTud?, vezetett tanösvény-séta, íjászkodás, tábortűz... Jelentkezési lapokat a templomban találnak.
  • Június 15-én, szerdán este fél 7-re összehívom az egyházközség képviselőtestületét. A gyűlés tárgya a zárszámadás és költségvetés megtárgyalása. A gyűlésről természetesen személyes értesítést is kap minden érintett elektronikus levélben.
scroll back to top