Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Írta: Varga Imre atya   

2016. július 3. (évközi 14. vasárnap)

  • Ezen a hétvégén van az úgynevezett „Péter-fillér gyűjtés”, amit Rómába küldünk el az egyház központi céljaira.
  • Most vasárnap első vasárnap van, szentségimádás rózsafüzér titokcserével délután 3 órakor lesz.
  • Az egyházközségi karitász hirdeti: A karitász-ház július és augusztus hónapban zárva lesz. Legközelebb augusztus 29-én nyitunk. Szükség esetén elérhetők vagyunk a plébánia hivatalán keresztül.
  • A nyár folyamán (augusztus közepéig) a plébánia ügyfélfogadási rendje megváltozik. Ügyfélfogadási idők kedden délelőtt és pénteken délután lesznek. Én magam szabadságon leszek, de az említett napokon az iroda nyitva tart. További tudnivalókat a plébánia bejáratánál kitett tájékoztatóban olvashatnak.
  • A jövő héttől augusztus közepéig hétköznaponként nem lesznek szentmisék. Szombat este és vasárnap délelőtt viszont mindig lesz szentmise.
  • Az "Őrangyal" klub, soron következő foglalkozására július 6-án, szerdán kerül sor. A klub tagjai Budapestre kirándulnak, meglátogatják a parlamentet és a Szikla templomot, majd megmásszák a Gellért hegyet. Indulás 6-án reggel kilenc órakor autóbusszal a plébánia elől, visszaérkezés délután négy óra körül.
scroll back to top