2021.12.5, Vasárnap

A Verbita Rend adventi lelkigyakorlatot tart „A Jel” címmel december 17-én fél hattól december 19-én egy óráig, a budatétényi Szent Arnold Lelkigyakorlatos Házban Madassery Sebastian SVD és Ghie Marselinus SVD atyák vezetésével. Jelentkezni lehet december 12-ig.

A tartósélelmiszer-gyűjtés idén is megtartásra kerül, adományaikat a szentmisék alkalmával hozhatják be a Testvérek a templomba. /Bicskén a Fájdalmas Anya oltár elé helyezzék az adományaikat./ A gyűjtés december 12-ig tart.

December 12-én 9 órakor újra szeretettel hívunk mindenkit a bicskei katolikus templomba a Családok Szentmiséjére!

Bicskén az adventi lelkigyakorlat december 21 és 22 (kedden és szerdán) 18 órától kezdődik, gyóntatással, majd 18.30-tól Szentmise (ezidő alatt is lesz gyóntatás) és adventi prédikáció.

Alcsútdobozon –  Adventi Lelki nap lesz gyóntatással:  December  18-án szombaton 16 órakor

Adventi gyónási lehetőségek Vasárnapokon:

Bicskén minden szombaton és Vasárnap szentmise előtt

Felcsút és Alcsútdoboz:  December 12-én, szentmise előtt és után

Szárliget és Csabdi: December 19-én, szentmise előtt és után

Rózsafüzér titokcsere a mai vasárnap 15 órakor lesz az Oratóriumban

Betlehemezésre Idén is várjuk a gyerekeket, a próbák időpontjai: dec 12. és 19. A szentmise után a templomban, vagy a közösségi teremben.

Püspök Szinódus (Tájékoztató) a plébánián.