Elérhetőség

Megyéspüspök atya 2020. augusztus 15-i hatállyal Bicske és társplébániái lelkipásztori ellátását az Isteni Ige Társaságára bízza. A verbita atyák érkezéséig főtisztelendő Gerendai Sándor esperes atya látja el plébániáinkat teljes plébánosi jogkörrel.
Hordozzuk imáinkban néhai, jelenlegi és leendő plébánosainkat 🙏☀️🙏
Kedves Testvérek!
Püspök atya mai rendelkezése értelmében újra lehetőséget nyílik a hívek szentmiséken való részvételére!
Az örömhírt azzal a kiegészítéssel osztom meg Veletek, hogy sajnos a templom továbbra sem használható és a művelődési intézmények nem nyithattak még ki, így a szentmise bemutatására a templomkertben kerül sor vasárnap (05.24.) 9 órától!
A még mindig fennálló veszélyhelyzetre tekintettel továbbra is érvényben marad a szentmisén való részvétel kötelezettsége alóli felmentés és az általános feloldozás lehetősége.
Szeretettel,
Judit

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia közleménye a szentmise bemutatásával kapcsolatban az alábbi hivatkozáson PDF formátumban megtekinthető és letölthető.

További információért kattintson ide

Köszönjük mindenkinek, aki az adója 1%-ával támogatta az egyházat és a szervezeteket.

PLÉBÁNIA HIVATAL NYITVATARTÁSA

Az ügyintézést a társplébániák esetében is a Bicskei Plébánián végezzük.

Irodai munkatársunk

Zsolnayné Balla Borbála

FOGADÓIDŐK RENDJE

Hétfői napon a plébánián semmiféle ügyintézés nincs!

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

 09:00 –

12:00 

 14:00 –

  16:30 

 09:00 –

  12:00 

 14:00 –

  16:30 

 A fentiektől eltérő időpontban irodához kapcsolódó ügyet NEM TUDUNK INTÉZNI!

Az ügyfélfogadási időpontokban betegség vagy szabadságolás miatt változások lehetnek. Kérjük, hogy a plébánia bejáratánál kifüggesztett hirdetményben vagy a templomi hirdetés meghallgatása, illetve a honlapunkon közzétett templomi hirdetések elolvasása révén vagy e-mailben vagy a fenti időpontok valamelyikében a hivatal telefonszámán szíveskedjenek tájékozódni az aktuális helyzetről vagy szükség esetén időpontot kérni.

Plébánia címe:

Bicskei Római Katolikus Plébánia

2060 Bicske

Hősök tere 1.

 

Iroda elérhetősége:

Telefon: (22) 350 751 (fogadóidőben)

E-mail: bicskeiplebania@gmail.com

Web: https://www.bicskeiplebania.hu