GYÓNÁSI ÉS ÁLDOZÁSI LEHETŐSÉG

Kedves Testvérek!

A pénteki gyónási időpontok beteltek, de Esperes atya 04.06-án hétfő délután 15-19 óra között újra gyóntatási alkalmat fog tartani a Plébánia közösségi termében.

A körülmények és a feltételek változatlanok.
Az alkalomra időpontot foglalva lehet előre bejelentkezni, annak érdekében, hogy mindenki egyesével jelenhessen meg a plébánián. Itt gondoskodunk róla, hogy egymástól ugyan kellő távolságra de mégis a gyónás bizalmas légkörét engedve találkozhassanak a szentségekkel. A találkozók alatti és közti szellőztetés, a fertőtlenített környezet, kihelyezett kézfertőtlenítő biztosításával igyekszünk segíteni azoknak, akiknek különösen fájdalmas nagyböjtben elszakítva lenni az Oltáriszentségtől.

Kérlek Titeket, hogy az alkalmat osszátok meg ismerőseitek között, hogy azt bölcsen használva minél többen éljünk a lehetőséggel. Amennyiben a jelentkezők száma azt megkívánja, úgy Laci atya is eljön Sándor atyával.

Jelentkezni lehet e-mailen /bicskeiplebania@gmail.com/ illetve Borinál /+36-30-192-3455/ és nálam /+36-70-360-2529/

Áldott nagyböjti készületet kívánok, Judit

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember

Gerendai Sándor atya szentmiséje 2020. március 21-én a bicskei templomban.

Elhunyt Varga Imre címzetes esperes plébános

PLÉBÁNIA HIVATAL NYITVATARTÁSA

Az ügyintézést a társplébániák esetében is a Bicskei Plébánián végezzük.

Irodai munkatársunk

Zsolnayné Balla Borbála

FOGADÓIDŐK RENDJE

Hétfői napon a plébánián semmiféle ügyintézés nincs!

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

09:00 –

14:00 –

09:00 –

14:00 –

A fentiektől eltérő időpontban irodához kapcsolódó ügyet NEM TUDUNK INTÉZNI!

Az ügyfélfogadási időpontokban betegség vagy szabadságolás miatt változások lehetnek. Kérjük, hogy a plébánia bejáratánál kifüggesztett hirdetményben vagy a templomi hirdetés meghallgatása, illetve a honlapunkon közzétett templomi hirdetések elolvasása révén vagy e-mailben vagy a fenti időpontok valamelyikében a hivatal telefonszámán szíveskedjenek tájékozódni az aktuális helyzetről vagy szükség esetén időpontot kérni.

Plébánia címe:

Bicskei Római Katolikus Plébánia

2060 Bicske

Hősök tere 1.

Iroda elérhetősége:

Telefon: (22) 350 751 (fogadóidőben)

E-mail: bicskeiplebania@gmail.com

Web: https://www.bicskeiplebania.hu