EFOP-1.3.5-16-2016-00989

A PROJEKT ADATAI

A kedvezményezett neve: BICSKE RÓMAI KATOLIKUS PLÉBÁNIA

A projekt címe: “Keresztény értékrend erősítése Bicske és Társplébániai közösségeiben ”

A szerződött támogatás összege: 25 000 000 Ft

A támogatás mértéke (%-ban): 100

A projekt tartalmának bemutatása: Az EFOP-1.3.5 program Magyarország Kormányának felhívása egyházi és civil szervezetek számára, új kisközösségek létrehozásának, fejlesztésének elősegítése a helyi igények felszínre kerülése érdekében, továbbá a meglévő közösségek megerősítésének megvalósítása érdekében.

A Kormány a Partnerségi Megállapodásban célul tűzte ki a társadalmi együttműködés előmozdítását és a szegénység, valamint a hátrányos megkülönböztetés elleni küzdelmet. Jelen konstrukció elsősorban a fiatalok, a családok és fizikailag-szellemileg friss idősek, nyugdíjasok kisközösségi kereteken belül szerveződő társadalmi, gazdasági aktivizálásával, közéleti szerepvállalásuk erősítésével, karitatív, önkéntes alapon végzett tevékenységeivel, a generációk közötti együttműködéssel segíti elő a területi és társadalmi kiegyenlítődést. A cél elérését a Kormány civil és egyházi szervezetek együttműködésével tervezi megvalósítani.

 

Projekt megvalósulás dátuma: 2020.05.02

A projekt azonosító száma: EFOP-1.3.5-16-2016-00989

 

 

 

Az alábbiakban az ezzel kapcsolatos helyi rendezvényekből válogatva teszünk közzé folyamatosan fotókat és beszámolókat.