2023.9.17, Vasárnap

Hétfőn 2023. szeptember 18-én 18:30-kor tartjuk a felnőtt hittant a plébánián. Szeretettel várjuk a kedves érdeklődőket.

Szerdán 2023. szeptember 20-án 19 órakor Bicske és a társplébániák képviselő testületének gyűlése lesz a plébánián.

A bicskei Rózsafüzér társulat zarándoklatot szervez tagjai részére Péliföldszentkeresztre 2023. szeptember 23-án szombaton. Jelentkezni lehet plébánián, sekrestyén vagy Kucs Magdolnánál szeptember 20-ig. Telekocsis rendszerben útiköltség 1500 Ft/ fő . A nem Rózsafüzér társulat tagoknak az útiköltségen felül a belépők: bajnai kastély és Péliföldszentkereszt látogatóközpont. A Részletes program a plakáton elérhető.

Országos Világmissziós Ünnep 2023. október 7-én lesz a budatétényi Názáret Missziósház udvarán.  Böjte Csaba testvér fog előadást és szentmisét tartani ezen az alkalmon. Erre az ünnepre buszt indítunk a plébániánkról.  Jelentkezni lehet a plébánián, sekrestyében, vagy email-en. Szeretettel hívjuk a kedves testvéreket erre az ünnepre.

Perselybevétel a bicskei templomban:

Múlt vasárnap: 119.905 ft.  Hálásan köszönjük az adományt.

Megjelent a Verbita 2024 évi naptár. Megvásárolható 600.- Ft-os áron. Verbita Világ posta elvihető a templom bejáratánál.

Liturgikus ünnepek és emléknapok ezen a héten:

• Kedd: Szent Januáriusz  püspök és vértanú emléknapja
  • Szerda: Kim Taegon Szent András és társaik, koreai vértanúk emléknapja
  • Csütörtök: Szent Máté apostol és evangélista ünnepe
  • Szombat: Pietrelcinai Szent  Pio áldozópap emléknapja

MINDENKINEK ÁLDOTT VASÁRNAPOT ÉS ÚJ HETET KÍVÁNUNK!